Faculteitsraad

Data vergaderingen 2022-2023

woensdag 28 september 2022 (online via MSTeams)
woensdag 19 oktober 2022 (Huis van de Bouw, Tramstraat 59, 9052 Zwijnaarde)
donderdag 17 november 2022
woensdag 14 december 2022
woensdag 18 januari 2023
woensdag 15 februari 2023
woensdag 22 maart 2023
donderdag 20 april 2023
woensdag 17 mei 2023
donderdag 22 juni 2023
woensdag 30 augustus 2023
woensdag 27 september 2023 (acjr 23-24)

Alle vergaderingen starten om 13u45.
De voorbereiding wordt afgesloten telkens één week eerder op woensdag om 14u.

Huishoudelijk reglement (FR 14/11/2019)

Agenda, voorbereiding, bijlagen, notulen (inloggen vereist - enkel leden FR-FEA)

2022-2023

2021-2022

2020-2021

2019-2020

Samenstelling

Ambtshalve zetelende ZAP-/OP3-leden

voorzitter: Patrick De Baets (decaan)

El-Houssaine Aghezzaf, Koen De Bosschere, Geert De Schutter, Bart Dhoedt, Luc Dupré, Dagmar D'hooge, Johan Lagae, Christophe Leys, Peter Troch, Joris Walraevens

Verkozen en gecoöpteerde ZAP-/OP3-leden

Inge Bellemans, Dick Botteldooren, Ludwig Cardon, Robby Caspeele, Hans De Backer, Nele De Belie, Hendrik De Bie, Karen De Clerck, Jeriffa De Clercq, Gert De Cooman, Nathalie De Geyter, Tom De Mulder, Michel De Paepe, Hennie De Schepper, Herbert De Smet, Guy De Tré, Filip De Turck, Greet Deruyter, Wout Joseph, Jos Knockaert, Jelle Laverge, Steven Lecompte, Bart Merci, Kristiaan Neyts, Femke Ongenae, Veerle Ongenae, Mario Pickavet, Hendrik Rogier, Pieter Simoens, Heidi Steendam, Kurt Stockman, Dirk Stroobandt, Joris Thybaut, Kevin Van Geem, Tanja Van Hecke, Sofie Van Hoecke, Veronique Van Speybroeck, Dries Van Thourhout, Lieven Vandevelde, Kim Verbeken, Sofie Verbrugge, Jo Verhaevert, Sebastian Verhelst, Sarah Verhulst, Sabine Wittevrongel, NN, NN, NN, NN, NN

OAP-leden

Natalia Mariel Alderete, Amélie Chevalier, Annelies Coene, Femke De Backere, Kevin De Ras, Jasper Goethals, Aran Lamaire, Sven Rogge, Casper Van Gheluwe, Tim Van Mullem

ATP-leden

Wendy Bosschem, Marijke De Keyser, Peter Guns, Annelies Holvoet, Johanna Louwagie, Jeroen Ongenae, Tim Raeymaekers, Filip Van Boxstael, Dimitri Van Cauwelaert, Roger Van Hecke

Leden studenten

Margot Bultynck, Kathelijne Coussement, Simon Ganne, Polly Huyghe, Sven Lippens, Wout Mosselmans, Andrei Nicolchenko, Mattias Niels, Kaïn Rotsaert, Flor Sanders, Laura Sondakh, Wannes Sys, Aäron Van Beneden, Klaas Vanpoucke, Chloë Verstraete, NN 

Raadgevende leden

Magd Abdel Wahab, Roel Baets, Peter Bienstman, Luuk Boelens, Wim Bogaerts, Kristof Cools, Tijl De Bie, Wim De Waele, Joris Degroote, Michiel Dehaene, Piet Demeester, Jan Desmet, Chris Develder, Tom Dhaene, Jan Doutreloigne, Lieven Eeckhout, Geraldine Heynderickx, Clara-Mihaela Ionescu, Arnold Janssens, Leo Kestens, Bart Kuyken, Ignace Lemahieu, Rino Morent, Roumen Petrov, Wilfried Philips, Aleksandra Pizurica, Günther Roelkens, Pieter Rombouts, Mark Saeys, Patrick Segers, Peter Sergeant, Marián Slodicka, Rik Van de Walle, Lieva Van Langenhove, Wim Van Paepegem, Stefaan Vandenberghe, Peter Veelaert, Pascal Verdonck, Patricia Verleysen
Jeroen Beeckman (voorzitter OCingwTN), Wouter De Corte (voorzitter OCindwB), Dirk De Meyer (voorzitter Bibliotheekraad), Bjorn De Sutter (voorzitter Computercommissie), Mia Loccufier (voorzitter Facultaire Toetscommissie), Birger Raa (voorzitter OCingwMaBS), Marijke Steeman (voorzitter OCingwA), An Verberckmoes (voorzitter OCindwCH), Geert Verdoolaege (voorzitter OCingwMaFUSION-EP, voorzitter OCFUSION E-DC)

Ambtshalve leden

Charlotte Louwagie, Hendrika Van Nieuwenhove